Nedělní ohlášky 7. 1. 2018

6. 1. 2018, 15:00 | Doporučit

SLAVNOST KŘTU PÁNĚ

V pondělí v 16 h. pořádá Sdružení křesťanských seniorů přednášku Mgr. Daniela Hermana na téma Mezigenerační vztahy. Původně avizovaná přednáška PhDr. Láněho o Turecku se pro nemoc přednášejícího konat nebude. 

Ve čtvrtek v 19 h. vás zveme na Zastavení u Matky Terezy s Ludmilou Křivancovou téma Deprese. Dozvíte se, jak se žije s touto diagnózou a jak můžete pomoci, pokud máte někoho takto nemocného v rodině či mezi přáteli.

V pátek v 18 h. se koná vernisáž výstavy obrazů pana Herny nazvanou Tváře Vysočiny. 

Příští neděli v 18 h. vás zveme na Rybovu Českou mši vánoční v KCMT.

V pátek 26. ledna vás všechny srdečně zveme na farní ples. Vstupenky jsou k dispozici v obchůdku KCMT, případně v kanceláři. 

V sobotu 27. ledna se koná Masopustní veselice v KCMT. Akutně potřebujeme dobrovolníky, kteří by pomohli se soutěžemi a organizací. Prosíme, kdo z vás by mohl pomoci, přihlaste se u Vlasty Hamalové. Příští neděli se po 1. mši sv. v KCMT bude konat ve Velké klubovně schůzka všech pomocníků.

Dnes se koná Tříkrálová sbírka, koledníky najdete po mši svaté u východu z kostela sv. Františka i v Komunitním centru Matky Terezy.
Eva Černá prosí dárce, kteří věnovali naší Farní charitě v roce 2017 finanční dar, aby si ji po mši svaté našli ve Foyer či před zákristií a převzali potvrzení o daru a podepsali darovací smlouvu.

V lednu se otevírá příprava na Biřmování. Minimální věk 15 let, horní hranice není stanovena. Ti, kdo mají zájem, nechť se přihlásí na e-mail: farar@kcmt.cz. Není možné, aby zájemce přihlašovali rodiče. Příprava bude probíhat rok a půl, vždy o nedělích, od 18.00 (mimo období prázdnin apod.). Prosím rodiče, aby čas zohlednili ve svém rodinném programu. Pokud se sejde skupina věkem zralých lidí, bude o ně postaráno v jiném čase.

Po 2. mši sv. v KCMT prosíme o pomoc s naštosováním židlí na sebe, vždy po 5 kusech. Děkujeme. 

Příští neděle je 2. v mezidobí

Bohoslužby o prázdninách

u sv. Františka

 

  • Út 18:00
  • Pá 18:00
  • Ne 8:00 a 20:00

v KCMT

IMG_7608

  • St 18:00
  • Ne 9:30

Bohoslužby o letních prázdninách

KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
sv. František
sv. František
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
Velikonoce
Velikonoce
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další