Nedělní ohlášky 28. 5. 2017

27. 5. 2017, 15:00 | Doporučit
Rubrika článků, Ohlášky

SEDMÁ NEDĚLE VELIKONOČNÍ

V pondělí 29. 5. v 18.00 se ve foyer KCMT koná setkání všech, kdo by chtěli pomoci s organizací Noci kostelů.  

V úterý po mši sv. vás zveme na večerní předsvatodušní chvály u sv. Františka. 

Program dnešní oslavy 10. výročí posvěcení KCMT:

 

Po mši sv. bude následovat společné agapé, po 13 hodině (čas je orientační) čeká děti na terase za KCMT divadlo Víti Marčíka "Eliščiny pohádky", večer v 19 hodin následuje koncert chval kapely ASAF s krátkým slovem. Během koncertu poděkujeme za naši farnost.

 

Ve foyer si můžete koupit speciální posvícenské víno – nabízíme 7 druhů bílého a červeného vína z vinařství Vichard z Mikulova a krásná trička s logem KCMT ve 4 barvách. V obchůdku s knihami nabízíme propisky s citátem Matky Terezy a zvonečky. Ve foyer je také nainstalována výstava prezentující historii naší farnosti nazvaná  "Cesta farnosti". S možným podtitulem: "Od jatek přes kostel, stan a školku ke komunitnímu centru".

 

Během celého dne, prosíme, nevynášejte z budovy židle, na venkovní terase chraňte svoje děti před větráky vzduchotechniky a nenechte je volně lézt po pódiu, venkovních zdech či lavicích, aby nedošlo k úrazu. Prosíme motoristy, aby neparkovali na pěší zóně před parkovištěm u věže – hrozí vám za to pokuta. 

 

Po mši musíme připravit sál na agapé – prosíme o pomoc s naštosováním židlí a rozmístěním stolů. Ochotné pomocníky prosíme, aby se po mši sešli pod pódiem a vyčkali na pokyny od Petra, který bude přesun nábytku koordinovat. Máme připravený postup, proto je nutné, abychom se shromáždili na jednom místě a nepomáhali živelně.

 

Vás ostatní prosíme, abyste sál prozatím opustili. Můžete si dát v kavárně kávičku nebo něco dobrého, nakoupit si vína, trička, propisky, knihy či zvonečky a nebo si prohlédnout výstavu. S konzumací jídla na agapé vyčkejte, až bude nanoseno do sálu a požehnáno.

 

Děkujeme a přejeme všem krásnou společnou oslavu 10. výročí posvěcení KCMT. 

 

Příští neděli je Slavnost seslání Ducha Svatého

 

Bohoslužby o prázdninách

u sv. Františka

 

  • Út 18:00
  • Pá 18:00
  • Ne 8:00 a 20:00

v KCMT

IMG_7608

  • St 18:00
  • Ne 9:30

Bohoslužby o letních prázdninách

Velikonoce
Velikonoce
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
sv. František
sv. František
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další