Nedělní ohlášky 20. 5. 2018

Nedělní ohlášky 20. 5. 2018
19. 5. 2018, 15:00 | Doporučit

SLAVNOST SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili včerejšího báječného Dobrodne

Dnes v 15 h. vás zveme na poutní setkání u kapličky sv. Jana Nepomuckého na Hájích, ve Starobylé ulici.

Zítra v 19.30 se v KCMT koná divadelní představení J.O.B., v podání divadla Kairos. Scénář hry napsal Honza Zindulka z naší farnosti. 

V pátek je Noc kostelů s bohatým programem v obou našich kostelích. Ráno v 9 h. bude sloužena v KCMT mše sv. Podrobné  informace o programu Noci kostelů najdete na nástěnkách. Pozvěte prosím své přátele a známé, program bude velmi zajímavý nejen pro nově příchozí, ale i pro nás farníky.  

Příští neděli vás zveme ke společné oslavě Posvícení v KCMT. V KCMT bude příští neděli sloužena pouze jedna mše sv., a to v 10 h., abychom se všichni sešli. Následovat bude agapé a divadlo pro děti. Uvítáme vaše příspěvky ke společnému občerstvení – např. řízky, saláty nebo něco sladkého. Prosím, zapište se na nástěnkách, kdo by mohl něco přinést.

V obchůdku jsou ještě k zakoupení trička s logem KCMT, která by se vám mohla hodit příští týden na posvícení. 

Májové pobožnosti se konají každé úterý po mši u sv. Františka a pak při bohoslužbě slova v pátek od 9 h. v KCMT.

Zveme na ukázkový večer kurzů Alfa ve středu 6. června od 18:30 v Komunitním centru. Kurzy Alfa jsou příjemnou možností, jak se po báječné večeři nezávazně seznámit se základy křesťanství. Tento jeden večer, na který zveme, je určen pro vás, farníky, nebo vaše křesťanské přátele. Nabízíme možnost seznámit se s obsahem i formou tohoto kurzu. Večer je vhodný pro všechny, kteří se o kurzy Alfa zajímají, a především pro ty, kteří mají ve svém okolí nevěřící spolupracovníky, sousedy, přátele, rodinné příslušníky a neví, jak s nimi o víře mluvit a jak jim zprostředkovat setkání s Kristem. Zájemce prosíme, aby se přihlásili do konce května e-mailem nebo telefonicky nebo si našli Lucku Chlupovou. Kontakty najdete na nástěnkách.

Farní charitě Praha 4 - Chodov v minulém týdnu onemocněly tři zdravotní sestry. Dvě budou v pracovní neschopnosti dlouhou dobu. Charita prosí zdravotní sestry z farnosti, jestli by nemohly přijít pomoc alespoň na dohodu o provedení práce na tu nezbytně nutnou dobu, kdy budou sestřičky na neschopence. Jinak nebude Charita schopna pokrýt potřeby svých klientů z personálních důvodů. Kontakt na paní ředitelku je na nástěnce a ve Fchodovinách.

Muzikanti, kteří jsou zapojeni do našich schol, jsou zváni v sobotu 23. 6. na duchovní obnovu na faru. Začátek v 9 h., konec dle dohody, cca v 15-16 h.

Milí farníci, v minulých letech bývala farní burza, v současnosti ji není možné uspořádat, protože se nám programově nevejde. Nejde o zlou vůli nikoho z týmu KCMT.  Takovéto věci se musí plánovat rok dopředu. Děkuji za pochopení.

Dnes ve 13 h. se bude na ČT2 vysílat Křesťanský magazín natáčený nedávno v naší farnosti. 

po 2. mši sv. v KCMT – prosíme o pomoc s naštosováním židlí po 5 ks, po té začneme připravovat tabuli pro prvokomunikanty a jejich rodiny. Přesun nábytku bude koordinovat Petr Fried.

Příští neděle Slavnost Nejsvětější Trojice.

Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Modlitba chval

2019-chvály

2019-03-17-Pavel Helan

2019-03-Helan

Studentské mše 2018-19

STUDENTSKE-MSE-2019

uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
František-zima
František-zima
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
Velikonoce
Velikonoce
KCMT z dronu
KCMT z dronu
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další