Nedělní ohlášky 8. 5. 2022

Nedělní ohlášky 8. 5. 2022
7. 5. 2022, 15:00 | Doporučit

ČTVRTÁ NEDĚLE VELIKONOČNÍ

Kdo nestihl minulou hudební kavárnu s Petrem Machem a Tomášem Pavlánem má možnost tuto středu 11. května v 19 h.

V sobotu 14. 5. bude Dobroden, potřebujeme aspoň čtyři chlapy na přesun hlíny na horní terase, probíhá totiž další fáze rekonstrukce střechy. Přihlaste se prosím předem panu správci na mail: spravce@kcmt.cz.

V neděli 15. 5. při mši sv. v 11.00 přistoupí děti k 1. sv. přijímání. V 15.00 vás zveme na pouť ke kapličce sv. Jana Nepomuckého v ulici Starobylá a ve stejný čas bude v KCMT taneční odpoledne s kapelou Hvězdný prach.

V sobotu 21. 5. zveme na duchovní obnovu pro muže v Košicích u Nepoměřic s možností příjezdu již v pátek večer. Víc informací a přihláška v Akcích na webu a u Františka.

Chtěli bychom těm, kteří se vydávají na CSM do Hradce Králové, ale i těm, kteří o své účasti na setkání mládeže uvažují nabídnou možnost se společně potkat: v neděli 22. května po obou mších svatých v naší kavárně.

V neděli 22. května proběhne krátká odpolední pouť do Staré Boleslavi.

Rezervujte si prosím neděli 29. 5., kdy společně oslavíme 15. výročí posvěcení KCMT. Po mši sv. v 10 h. se můžete těšit na společné agapé, dětem nabídneme divadlo, hry, malování na obličej, skákací hrad a cukrovou vatu, dospělým pak poslech filmových a muzikálových melodií, které nám na klávesy zahraje Karel Holna. Společné agapé bude z našich zásob, tedy co kdo přinese. Pro koordinaci posvícenského občerstvení bude k dispozici v KCMT a na webu tabulka s rozpisem.

Prosíme o pomoc s organizací Noci kostelů v KCMT. Na nástěnkách najdete konkrétní činnosti, na které se zatím nenašel žádný pomocník.

Naše farnice Šárka Dvorská hledá na pomoc formou brigády na prázdniny pomoc. "Ráda bych vás oslovila s žádostí o pomoc. Je mi 53 let a jsem na invalidním vozíku. Svýma rukama téměř nic nedokážu, takže jsem skoro ve všem odkázaná na pomoc druhých. Hledám slečnu nebo paní schopnou a ochotnou trávit se mnou v létě čas a být mi ve všem nápomocná jako osobní asistentka". Více na letáčku na nástěnce.

Dnes je opět otevřená kavárna, přijďte si pochutnat na jahodovém cheesecaku nebo pekanovém dortu s karamelem. Zveme také k návštěvě knižního obchůdku.

Po 2. mši sv. v KCMT prosíme o naštosování židlí po 5 ks.

Příští neděle je 5. velikonoční
Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

-------------------------------

kostelik+kcmt

Hangáry Goretti

Hangáry-Goreti

Pomoc ukrajině - potraviny - hygienické potřeby

Letak_Ukrajina-page

Jak se dá slavit neděle, když nemohu do kostela?

uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
Velikonoce
Velikonoce
sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
KCMT z dronu
KCMT z dronu
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT z dronu jaro
KCMT z dronu jaro
František-zima
František-zima
Frantisek-jaro
Frantisek-jaro
Popeleční středa
Popeleční středa
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další