Nedělní ohlášky 5. 6. 2022

Nedělní ohlášky 5. 6. 2022
4. 6. 2022, 15:00 | Doporučit

SLAVNOST SESLÁNÍ DUCHA SVATÉHO

Děkujeme všem, kteří pomohli s přípravou a organizací Posvícení a také všem, kteří jste přinesli výborné občerstvení na agapé.

Ve středu se bude zpovídat až od 17 h.

V pátek v 9.00 bude již tradičně místo bohoslužby slova v KCMT mše svatá za všechny návštěvníky a organizátory Noci kostelů.

V pátek bude Noc kostelů s pestrým programem pro děti i dospělé v našich kostelích. Pozvěte své známé a přijďte. Velké díky všem, kteří jste se zapsali ke službě. V KCMT je ještě v rozpisu služeb pár okýnek volných, třeba hodinu pomoci s uvítáním, nebo s nanošením harfiček během koncertu. Kontaktujte prosím Honzu a Hanku Peroutkovi, kteří si vzali Noc kostelů v KCMT na starost. Konkrétní časy najdete i v nových Fchodovinách.

Ve středu 15. 6. bude zpovědní den pro děti a ve stejný den uzavřeme mší sv. v 18 h.  letošní katechetický rok. K dispozici jsou elektronické přihlášky na příští školní rok, najdete je na webu.

Ve čtvrtek 16. 6. v 19 h. vás zveme na Zastavení u Matky Terezy, tentokrát bude "hostem" náš P. František. Téma setkání: Hledání člověka Bohem a Boha člověkem.

Mládežníky zveme na předprázdninovou přespávačku, tentokrát v Sudějově. Společně bychom tam jeli v pátek 17. 6. odpoledne. Víc informací u P. Františka.

Pro všechny rodiče a děti, které chodí na náboženství, se připravuje společné zakončení v Sudějově u Uhlířských Janovic v sobotu 18. června. Připraven bude program pro děti i pro rodiče. V kalendáři na stránkách najdete další informace a přihlášku.

V neděli 26. 6. se po mši sv. v 11.00 rozloučíme s P. Františkem a přivítáme nového farního vikáře Jiřího Zemana.

P. Františkovi bychom chtěli při rozloučení předat finanční dar jako poděkování za tři roky služby v naší farnosti. Příští 2 neděle bude pro tento účel v obou kostelích připravená kasička.

Snažíme se aktualizovat přehled o všech společenstvích v naší farnosti, abychom nově příchozím a těm, kterým společenství schází, mohli nabídnout pro ně vhodnou formu mimoliturgického setkávání. Nadpřirozené předpokládá přirozené! Prosíme vedoucí všech společenství v naší farnosti, kteří se letos ještě neozvali, aby údaje o jejich skupince předali Marii Šmrhové, 721 759 222, email: 85Fw86enW7c-93pfWfkmb. Co předat? Typ společenství, pro koho je určené, kdy a kde se koná a kontakt na někoho ze skupiny.

Prosíme o pomoc s úklidem kaple – 1x za 2–3 týdny kapli zamést, vyluxovat a setřít prach.  Prosím, hlaste se u pana správce Šebka.

U východu z kostela jsou k dispozici červnové Fchodoviny.

V kavárně si dnes můžete dát borůvkový cheesecake nebo makový koláč.

Po 2. mši sv. v KCMT prosíme o seštosování židlí po 5 ks.

Příští neděli je SLAVNOST NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE
Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

-------------------------------

kostelik+kcmt

Hangáry Goretti

Hangáry-Goreti

Pomoc ukrajině - potraviny - hygienické potřeby

Letak_Ukrajina-page

Jak se dá slavit neděle, když nemohu do kostela?

Velikonoce
Velikonoce
sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
Popeleční středa
Popeleční středa
KCMT z dronu jaro
KCMT z dronu jaro
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
Frantisek-jaro
Frantisek-jaro
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT z dronu
KCMT z dronu
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
František-zima
František-zima
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další