Nedělní ohlášky 29. 1. 2017

28. 1. 2017, 11:08 | Doporučit

ČTVRTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

31.1. v úterý po mši svaté v kostele sv. Františka se konají již tradiční chvály a následné agapé u čaje na faře v sále.

2.2. po mši u sv. Františka od 18.45 hodin bude pan Štyler ve farním sále na faře v suterénu promítat dokument z návštěvy otce kardinála na Praze 11. Srdečně zve společenství Sedm Pramenů. 

Jarní prázdniny s KSK na lyžích v Peci pod Sněžkou mají poslední volná místa. Kdo váhá, tak má poslední příležitost se přidat, neb jinak budou místa využita mimo naší farnost.

Ve čtvrtek 9. února se v KCMT bude v 19 h. konat divadelní představení "Labyrint světa a ráj srdce" v podání divadla Víti Marčíka. Následující den chceme toto představení nabídnout i základním školám. Pokud byste zájem pozvat na toto představení třídu (nejlépe druhý stupeň nebo SŠ), kterou vaše dítě navštěvuje, můžete si v kanceláři vyžádat propagační materiály pro učitele. 

V sobotu 11. února je Den nemocných. Začneme mší sv. v KCMT s udělování svátosti nemocných, následovat bude kulturní program a malé občerstvení. 

V neděli 12. února vás zveme na taneční odpoledne s kapelou The Five Band.

Ve čtvrtek 16. února nábízíme manželským párům netradiční Valentýnský večer s večeří, vínem a programem. Tímto se připojujeme k národnímu týdnu manželství, kterým se snažíme v týdnu okolo svátku sv. Valentýna dát světu najevo, že manželství má v dnešním světě své místo. A také to, že je třeba se o něj starat.  Vstupenky v ceně 300 Kč pro pár si můžete zakoupit v kanceláři. 

V sobotu 25. 2. se již po čtvrté koná JIHOMĚSTSKÝ MASOPUST. Ve spolupráci s KC Zahrada  připravujeme bohatý program. Potřebujeme však pomoc dobrovolníků, bez kterých se neobejdeme. Jedná se o přípravu akce a zajištění jejího průběhu (příprava sálu, příprava a pomoc se soutěžemi, příjem příchozích a následný úklid). Zájemci o pomoc se prosím co nejdříve hlaste u Vlasty Hamalové.  

Od 30.1. bude v KCMT po dobu 8 týdnů probíhat příprava na manželství, konkrétně vždy v pondělí v čase 19-21 hod. Informace najdete na nástěnkách.

Děkujeme všem dárcům, kteří v roce 2016 podpořili farnost finančním darem. Potvrzení pro daňový odpočet si můžete vyzvednout v knižním obchůdku nebo ve všední den v kanceláři. Několik dárců neuvedlo při bankovním převodu adresu, pokud obálku se svým jménem nenajdete, napište nám prosím svoje jméno a adresu.

Zpráva z Farní charity - během Tříkrálové sbírky se letos vybralo 92.551 Kč. Děkujeme všem, kdo se na sbírce podíleli.

Po 2. mši sv. v KCMT prosíme o pomoc s naštosováním židlí po 5 ks tak, aby do sebe hladce zapadly a nezkřížily se. Děkujeme.

31.1. úterý - Památka sv. Jana Boska kněze

2.2. čtvrtek - Svátek uvedení Páně do chrámu, mimořádně se bude konat kromě ranní mše v KCMT i mše sv. v 18.00 v kostele sv. Františka. Po ní bude možnost na faře shlédnout dokument o návštěvě pana kardinála Duky na Praze 11.

Příští neděle je pátá v mezidobí

Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

-------------------------------

kostelik+kcmt

Hangáry Goretti

Hangáry-Goreti

Jak se dá slavit neděle, když nemohu do kostela?

KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
Popeleční středa
Popeleční středa
František-zima
František-zima
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
Frantisek-jaro
Frantisek-jaro
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
Velikonoce
Velikonoce
sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
KCMT z dronu
KCMT z dronu
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT z dronu jaro
KCMT z dronu jaro
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další