Nedělní-ohlášky-22.12.2019

Nedělní-ohlášky-22.12.2019
21. 12. 2019, 15:00 | Doporučit

ČTVRTÁ NEDĚLE ADVENTNÍ

Moc děkujeme všem, kdo pomohli s programy pro školy. Celkem nás navštívilo 27 tříd. Je to vaše evangelizace Jižního Města.

Dnes budem po mši v 11 hodin stavět v KCMT betlémy a stromek. Prosíme především cca 4 pány ke stromku sraz v Atriu u kaple, a cca 4 pány aby pomohli figury velkého betléma vynosit nahoru ze sklepa sraz u dveří do sklepa proti zákristii. Báječná je kombinace Otec syn a dámy matka dcera, aby pomohly s estetickou úpravou stromu a betlémů.

Dnes v 17 hodin vás zveme na poslední adventní koncert v KCMT, na kterém vystoupí vokální soubor Čeští madrigalisté.

Zítra vás zveme ke společnému putování pro Betlémské světlo. V 15 h. si světlo vyzvedneme v kostele sv. Anežky na Spořilově a odtud se vydáme pěšky po území naší farnosti. Na Spořilov bychom se vydali autobusem č. 136 ze zastávky Litochlebské náměstí. Odjezd ve 14.22, sraz cca ve 14.15. Trasu a časový harmonogram najdete na webu a plakátu. 

Na 1. svátek vánoční ve 14.30 pořádá v KCMT Krajská rada seniorů koncert pro všechny, kteří nechtějí o svátcích zůstat sami.

Na sv. Štěpána vám nabídneme Rybovu Českou mši vánoční v kostele sv. Františka od 19 hodin.

V sobotu 11. ledna od 19 do 24 hod. se koná Farní ples s kapelou Prague Busk Men. V obchůdku je možné si zakoupit už jen pár posledních vstupenek. 

Pozvání pro všechny středoškoláky ke společně strávenému Silvestru: jsme pozváni mladými z farnosti Pelhřimov do Nové Cerekve ke společnému prožití posledních chvil roku 2019 a těch prvních roku 2020. Zájemci se mohou hlásit u P. Františka.

Od ledna začne příprava na biřmování – vždy v neděli od 18 na faře. Zájemci starší 15 let se mohou přihlásit u P. Michaela na e-mail: farar@kcmt.cz. Mladší jen po předchozí domluvě. 

Kdo by ještě chtěl podpořit život farnosti finančním darem, který zůstává celý farnosti, tak prosíme o jeho zaslání na účet nebo o předání v hotovosti v kanceláři. Číslo účtu najdete na webu nebo na kartičce u východu z kostela. Dar si můžete odečíst z daňového základu. 

V knižním obchůdku máte dnes příležitost kromě posledních dárků nakoupit také mešní víno ke svátečnímu stolu. 

Prosíme všechny, kdo si objednali cukroví z Karmelitánského kláštera, aby si ho nezapomněli vyzvednout dnes v kuchyňce v KCMT. Dveře vedle obchůdku. 

Pokud hledáte dovolenou pro celou rodinu, kde byste mohli prožít čas s Bohem, čas s partnerem v době, kdy děti mají svůj vlastní program organizovaný dětským týmem, společné aktivity celé rodiny a společenství spolu s jinými křesťanskými rodinami různých denominací, nabízíme vám týdenní pobyt pod záštitou mezinárodní křesťanské organizace YWAM (Youth With A Mission) - Mládež s misií. Tábor se uskuteční v prostoru Hálova mlýha u Brna v termínu 26.7.-1.8.2020. Více na www.rodinnetabory.cz.  Registrace bude otevřena v březnu 2020.

Po 2. mši v KCMT prosíme o otočení židlí směrem k pódiu.  

Příští neděli je Svátek Svaté Rodiny, Ježíše, Marie a Josefa

Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

-------------------------------

kostelik+kcmt

Jak se dá slavit neděle, když nemohu do kostela?

Příprava na manželství 2021-22

2021-příprava na manželství-Zindulkovi.2021

KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
Frantisek-jaro
Frantisek-jaro
KCMT z dronu jaro
KCMT z dronu jaro
Velikonoce
Velikonoce
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
Popeleční středa
Popeleční středa
sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT z dronu
KCMT z dronu
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
František-zima
František-zima
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další