Nedělní ohlášky 20. 9. 2020

Nedělní ohlášky 20. 9. 2020
19. 9. 2020, 14:48 | Doporučit

DVACÁTÁ PÁTÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Tento týden začíná výuka náboženství pro děti. Jestli se budeme moci scházet dlouhodobě  uvidíme až podle epidemiologické situace. 

Středeční zpovídání bude probíhat v kanceláři č. 2 (za kavárnou).

Pravidelná Setkání nad evangeliem se konají každý čtvrtek v 18.00 na faře u sv. Františka.

V pondělí 28.9. na sv. Václava, bude v 18 h. mše u sv. Františka. 

Bedýnka před oltářem (už zas)?
Současná situace s omezeními díky covid-19 nás vzájemně velmi izoluje a leckdo zůstává v bytě či domě sám se svou rouškou. Občas i ve strachu nebo bez přátel.
Nabízíme tedy všem, kteří chtějí, aby hodili své jméno a kontakt do bedýnky před oltářem a pak si vylosovali někoho jiného. Možná se potkáte na procházce, možná vyrazíte na společný výlet, možná se stanete přáteli na život a na smrt, možná najdete svého životního partnera a možná si jen zavoláte.  Hlavně nebude nikdo sám. To, že budete mít někoho, s kým se seznámíte, se nám bude hodit i o farním dnu, který letos budeme muset slavit trochu jinak.
 

V sobotu 3. října vás zveme na Farní den. Letos díky koronavirové epidemii bude probíhat jinak, než jsme byli zvyklí. Při mši sv. bude ozvučena zahrada u kostela. A určitě odpadne společné agapé na zahradě. Připravujeme však pro vás, kdo budete chtít, jinou aktivitu v závislosti na epidemiologické situaci, která by nám pomohla přecejen prožít tento den jako společnou slavnost. Další informace budou brzy k dispozici. 

Hledáme ochotné duše, které by občasně vypomáhaly s malými zahradnickými pracemi kolem KCMT, abychom měli pěkné prostředí kolem našeho kostela i uvnitř v átriich. Momentálně se o to starají pouze 1 až 2 osoby. Ideální by bylo, kdyby se sešlo alespoň 5 lidí a práci by si rozdělili. Kdo by byl ochoten pomoci, přihlaste se prosím v kanceláři KCMT. 
 
Od 26. do 29. listopadu se bude na faře u sv. Františka opět konat ikonopisecký kurz s Martinem Damianem. Podrobnosti hledejte na nástěnkách.
 
Zveme vás do obchůdku na knižní novinky: kniha Otcovo srdce nebo Selfíčka od Orko Váchy, Výzvy stárnutí od Aleše Opatrného atd. Nakupte si dostatek pěkných knížek na nadcházející dny. Čtení knížky z pohodlí domova je z epidemiologického hlediska naprosto bezpečné. 
 

Zveme vás také do kavárny. Dnes se můžete opět těšit na nealkoholické mojito. Z dortů si můžete vybrat makový řez, jablečný koláč s drobenkou, medovník a výborné bezlepkové dorty. 

JIž je spuštěno přihlašování na farní hory pro děti a mládež o jarních prázdninách. Míst je omezeně, tak se neváhejte přihlašovat. V případě zrušení akce z důvodu epidemie budou peníze vráceny. Více informací najdete na letácích a na nástěnce. 

Po 2. mši v KCMT – prosíme o naštosování židlí po 5 kusech. 

Příští neděle je 26. v mezidobí
Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

-------------------------------

kostelik+kcmt

Jak se dá slavit neděle, když nemohu do kostela?

Příprava na manželství 2021-22

2021-příprava na manželství-Zindulkovi.2021

KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
KCMT z dronu jaro
KCMT z dronu jaro
Velikonoce
Velikonoce
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT z dronu
KCMT z dronu
sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
Frantisek-jaro
Frantisek-jaro
František-zima
František-zima
Popeleční středa
Popeleční středa
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další