Nedělní ohlášky 20.12.2015

19. 12. 2015, 15:00 | Doporučit

ČTVRTÁ NEDĚLE ADVENTNÍ

Dnes po mši sv. můžete ve foyer KCMT podpořit svým nákupem sdružení Lékořice, které pomáhá zlepšit podmínky pacientů na lůžkových odděleních.

Vstupenky na farní ples, který se koná v pátek 15. ledna, si můžete zakoupit dnes po mši sv. ve foyer KCMT nebo u sv. Františka u paní Macounové. Dále také ve všední dny v kanceláři KCMT.

Po mši sv. v KCMT bude možné zakoupit i misijní kalendáře a zápalky. Výtěžek z prodeje bude věnován papežskému misijnímu dílu.

Dnes odpoledne v 16 h. vám v KCMT nabídneme poslední adventní koncert, vystoupí Čeští madrigalisté.

Jako již tradičně pořádá i letos komunita Sant'Edigio 25. prosince na Boží hod v Arcibiskupském paláci a na dalších místech Vánoční oběd pro chudé a osamělé. Tato akce je založena na dobrovolnické pomoci, a tak nás naši přátelé z komunity Sant'Edigio prosí o pomoc při přípravě a realizaci této akce. Pomoci je možno při pořádání tohoto oběda, věnováním cukroví, dárku pro některého hosta či finančně. Více informací lze získat od Tondy Frieda nebo Matouše Okrouhlého nebo na webové adrese z letáku na nástěnce.

Pořad vánočních bohoslužeb najdete na vývěskách nebo na farním webu.

Betlémské světlo bude do KCMT přineseno 23. 12. cca v 19.00. Kdo by se chtěl pro něj s námi vydat na pražské Vinohrady do Českého rozhlasu, tak bude vítán. Jdeme společně s VOSOU a SNĚHOVOU VLOČKOU. Procházka je to cca na 10 km, sraz je před budovou rozhlasu v 16.00 nebo je možné vyrazit v 15.30 rovnou od KCMT s P. Michaelem. S sebou si vezměte lucerničku, svačinu a nejlépe čaj v termosce (podle počasí).

Na Boží hod vánoční ve 14.30 pořáda Krajská rada seniorů v KCMT Vánoční pořad pro všechny, kteří nechtějí o svátcích zůstat sami.

Příští neděli, na svátek Sv. rodiny, bude během dopoledních mší sv. možnost obnovy manželských slibů.

V neděli 3.1. vás v 18 hod. zveme na koncertní provedení České mše vánoční Jakuba Jana Ryby.

Biřmování - další běh přípravy na biřmování začne ke konci ledna, datum ještě upřesníme. Setkání budou probíhat v neděli v 18.00 na faře u sv. Františka. Přihlašte se prosím co nejdříve: zájemci do 25 let u P. Michaela na e-mail: farar@kcmt.cz, zájemci nad 25 let u P. Ladislava na e-mail: cernymost@yahoo.com. V přihlášce uveďte jméno, příjmení, datum narození, mobil, e-mail a adresu. Minimální věk přihlašovaných je 15 let, u mladších je třeba tuto věc nejprve osobně probrat s P. Michaelem.

Tříkrálová sbírka 2016 - Farní charita Praha 4 – Chodov hledá vedoucí skupinek, které budou koledovat na Tříkrálové sbírce. Rádi bychom s tradičním požehnáním obešli domečky na Starém Chodově, Újezdě a Hájích. Abychom mohli Tříkrálovou sbírku připravit, potřebujeme, abyste se ke koledování přihlásili už nyní. Můžete se zapisovat na listinu, připravenou u východu z kostela. Děkujeme.

Finanční dary pro farnost - u nástěnek nejdete kartičky s číslem účtu, na který můžete posílat své dary naší farnosti. Dar ve výši minimálně 1000 Kč si můžete odečíst od svého daňového základu. Podrobné informace jsou uvedeny na farním webu nebo ve Fchodovinách. Všem dárcům předem děkujeme. 

Do Komunitního centra hledáme další uklizečku či uklízeče. V případě zájmu se prosím hlaste v kanceláři KCMT.

 

 

 

Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

-------------------------------

kostelik+kcmt

Jak se dá slavit neděle, když nemohu do kostela?

Příprava na manželství 2021-22

2021-příprava na manželství-Zindulkovi.2021

uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
Velikonoce
Velikonoce
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT z dronu jaro
KCMT z dronu jaro
Frantisek-jaro
Frantisek-jaro
sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
KCMT z dronu
KCMT z dronu
František-zima
František-zima
Popeleční středa
Popeleční středa
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další