Nedělní ohlášky 15. 5. 2022

Nedělní ohlášky 15. 5. 2022
14. 5. 2022, 15:00 | Doporučit

PÁTÁ NEDĚLE VELIKONOČNÍ

Děkujem všem, kteří se zúčastnili včerejšího dobrodne, kterého se zůčastnili i někteří naši katechumeni.

Dnes v 15.00 vás zveme na pouť ke kapličce sv. Jana Nepomuckého v ulici Starobylá a ve stejný čas bude v KCMT taneční odpoledne s kapelou Hvězdný prach.

V pátek v 9 h. zveme na bohoslužbu slova s májovou pobožností, po které následuje posezení u kávy a čaje (nejen) pro seniory.

U sv. Františka je májová pobožnost v úterý po mši.

Ve čtvrtek bude od 18.00 setkání nad evangeliem, tentokrát v KCMT, abyste pak stihli od 19 h. Zastavení u Matky Terezy s P. Jaroslavem Brožem na téma: Jak dnes slouží Matka Tereza chudým tohoto světa? 

V sobotu zveme na duchovní obnovu pro muže v Košicích u Nepoměřic s možností příjezdu již v pátek večer. Víc informací a přihláška v Akcích na webu a u Františka.

Chtěli bychom těm, kteří se vydávají na CSM do Hradce Králové, ale i těm, kteří o své účasti na setkání mládeže uvažují nabídnou možnost se společně potkat: v neděli 22. května po obou mších svatých v naší kavárně.

V neděli 22. května proběhne krátká odpolední pouť do Staré Boleslavi. Cesta tam buď po vlastní ose, nebo společně metrem a autobusem (sraz na stanici Háje ve 13:35). V 15:30 bychom se sešli v basilice Nanebevzetí Panny Marie ke společné modlitbě. cesta zpět buď veřejnou dopravou, nebo pěšky do Čelákovic (cca 10 km) a odtud vlakem.

Rezervujte si prosím neděli 29. 5., kdy společně oslavíme 15. výročí posvěcení KCMT. Po mši sv. v 10 h. se můžete těšit na společné agapé, dětem nabídneme divadlo, hry, malování na obličej, skákací hrad a cukrovou vatu, dospělým pak poslech filmových a muzikálových melodií, které nám na klávesy zahraje Karel Holna. Společné agapé bude z našich zásob, tedy co kdo přinese. Pro koordinaci posvícenského občerstvení bude k dispozici v KCMT a na webu tabulka s rozpisem. Vedle konkrétní pomoci s občerstvením se můžete zapsat i k pomoci s programem pro děti, třeba jen na půlhodinu výroby cukrové vaty nebo dozoru u skákacího hradu. 

Prosíme o pomoc s organizací Noci kostelů v KCMT. Na nástěnkách najdete konkrétní činnosti, na které se zatím nenašel žádný pomocník.

Pro všechny rodiče a děti, které chodí na náboženství se připravuje společné zakončení v Sudějově u Uhlířských Janovic. Připraven bude program pro děti i pro rodiče. 

Dnes v kavárně si můžete pochutnat na novince – jahodových řezech s podmáslím a smetanou nebo duo čokodortu a bezlepkovém brownie. V obchůdku si můžete koupit např. novou knihu Kateřiny Tučkové Bílá voda nebo nový misálek pro děti.

Po 2. mši sv. prosíme o naštosování židlí po 5 ks.

Příští neděle je 6. velikonoční
Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

-------------------------------

kostelik+kcmt

Hangáry Goretti

Hangáry-Goreti

Pomoc ukrajině - potraviny - hygienické potřeby

Letak_Ukrajina-page

Jak se dá slavit neděle, když nemohu do kostela?

KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
Frantisek-jaro
Frantisek-jaro
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
František-zima
František-zima
Velikonoce
Velikonoce
KCMT z dronu jaro
KCMT z dronu jaro
Popeleční středa
Popeleční středa
KCMT z dronu
KCMT z dronu
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další