Nedělní ohlášky 14.12.2014

13. 12. 2014, 15:00 | Doporučit

3. NEDĚLE ADVENTNÍ

Benefiční prodej - SIRIRI, dnes ve foyer.

Adventní koncert Lýdie Havlákové, dnes v 16 h. v KCMT. Prosíme po 2. mši sv. o otočení židlí.

Taizé - Dopolední program setkání Taize v naši farnosti se z důvodu velkého množství účastníků uskuteční jak v KCMT, tak i v kostele sv. Františka. Půlnoční silvestrovský program bude probíhat pouze v KCMT. K účasti jsou zváni především mladí z naší farnosti, ale nejen oni. Nevíte, co od toho máte čekat? Optejte se těch, kdo to zažili před x lety v Praze, či kdekoliv jinde.

Zítra, tedy v pondělí 15.12. v 19 h. v klubovně KCMT proběhne setkání s hostiteli účastníků, a to i s těmi, kteří pouze zvou účastníky na oběd 1. 1. 2015.

Koncert mobilní zvonohry před KCMT - úterý v 17 h.

Koncert dua Aurette (loutna, theorba) ve středu ve 20 h. v KCMT, vstupné 100 Kč.

Adventní duchovní obnovou nás provází Zachariáš a jeho syn. Duchovní obnova probíhá každé úterý po mši svaté večer (18.45) v kostele sv. Františka.

Páteční rorátní mše sv. v 6.45 ráno v KCMT.  

Tento čtvrtek odpadá zpovídání od 16.00.

Dobrovolnický den - děkujeme za pomoc při včerejším dobrovolnickém dnu.

Vánoce dál - děkujeme za účast v této formě sbírky pro potřebné děti. Pokud ještě někdo máte nějaký dárek, prosím, dodejte ho hned po mši do sakristie.

Sportovky - tento čtvrtek se jde se Sportovkami bruslit. Sraz je u věže KCMT už s bruslemi. Kdo nemá brusle na led, ať se co nejdříve ozve Markovi nebo Jardovi. 

Návštěva parlamentu - zveme zájemce v pátek 19.12. na prohlídku s odborným průvodcem do sídla Parlamentu ČR ve Sněmovní ulici v Praze 1 na Malé Straně. Odchod od KCMT je po rorátech a malém občerstvení v 8.15 hod. Je nutné mít sebou OP. Zájemce prosíme, aby se zapsali na přihlašovací arch na nástěnce. Kontakt: Jana a Viktor Friedovi, tel.: 731 625 949.

Letáky o programu farnosti naleznete u východu z kostela. Vezměte je a zaneste tam, kde si myslíte, že by mohly posloužit, náš program totiž opět nevyšel v Klíči. Stejně můžete naložit i s letáky Taizé, kde stále hledáme další možnosti ubytování poutníků.

Tříkrálová sbírka - vzhledem k tomu, že příští rok bude probíhat misie v Praze, máme šanci se již v lednu osmělit a zúčastnit se Tříkrálové sbírky. Rádi bychom po naší městské části nově chodili i dům od domu. Proto bychom potřebovali dostatek vedoucích skupinek, to znamená těch, kdo mohou být zodpovědní, a je jim alespoň 15 let. Prosím, kdo můžete, napište se na seznam. Seznam je k dispozici v sakristiích u sv. Františka i v KCMT, a též ve foyer KCMT na nástěnce.

Liturgické misálky na Advent a Vánoční dobu najdete pro své děti v obchůdku, nabízíme také vánoční svíčky z Komunity Blahoslavenství a křestní svíce.

Finanční dary pro farnost - u nástěnek jsou položeny kartičky s číslem účtu (další informace jsou také na farním webu, nebo ve Fchodovinách). Všem dárcům předem děkujeme. Pokud dáte farnosti finanční dar, tak si můžete odečíst částku od základu daně. Bylo by pro nás velmi cenné, kdyby se rozšířil počet pravidelných přispívatelů na účet, neb tam je příspěvek osvobozen od všech odvodů.

Příští neděle je 4. Adventní

Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

-------------------------------

kostelik+kcmt

Jak se dá slavit neděle, když nemohu do kostela?

Příprava na manželství 2021-22

2021-příprava na manželství-Zindulkovi.2021

KCMT z dronu jaro
KCMT z dronu jaro
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
Popeleční středa
Popeleční středa
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
Velikonoce
Velikonoce
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
František-zima
František-zima
KCMT z dronu
KCMT z dronu
Frantisek-jaro
Frantisek-jaro
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další