Nedělní ohlášky 11. 10. 2020

Nedělní ohlášky 11. 10. 2020
10. 10. 2020, 15:00 | Doporučit

DVACÁTÁ OSMÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Pro ty, kdo uvažují o uzavření manželství v příštím kalendářním roce a ještě se neosmělili přihlásit do kurzu přípravy na manželství, doporučujeme informovat se podrobněji. Kontakty na nástěnkách, v říjnových fchodovinách, na webu  či osobně u Zindulkových.

Jako dozvuk farního dne očekávejte v dohledné době zveřejnění představení Větrná pohádka na youtube kanálu.

Aktuální rychlost šíření nákazy covid-19 je natolik vysoká, že opět dochází k omezení bohoslužeb.

Od  pondělí 12. 10. může být na bohoslužbě přítomno max 10 osob. Proto budou opět denní bohoslužby (bez účasti lidu) streamované na našem youtube kanálu, a to v obvyklých časech. Budete mít také možnost ve stanovených časech individuálně navštívit oba kostely, kde bude přítomen kněz ke svátosti smíření. Časy otevření kostelů najdete na nástěnkách a na webu.

MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍ NÁVŠTĚVY KOSTELA SV. FRANTIŠKA   
Úterý    16:00 – 18:00  18:45 – 19:30    
Pátek    16:00 – 18:00  18:45 – 19:30
 
MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍ NÁVŠTĚVY KCMT
Středa    16:00 – 18:00, 18:45 – 19:30
Čtvrtek     7:15 – 9:00
Neděle    12:15 – 15:00
 

Sledujte naše webové stránky a vývěsky, kde se dozvíte informace o následujících nedělních bohoslužbách. Pokud nás osloví Česká televize, tak opět posloužíme českému národu naším prostorem v rámci přímých přenosů. Ale to bude jasné až během týdne. V každém případě bude jedna bohoslužba z našich prostor stále přenášena na našem youtube kanálu.

Páteční bohoslužby slova nadále pokračují, ale v omezeném počtu maximálně 10 osob. Následné pohoštění je zrušeno. 

Do konce října je přerušena výuka náboženství

Dnes je pro vás ještě otevřen obchůdek s knihami i kavárna. Využijte této příležitosti a zásobte se na dlouhé večery pěknou knihou, mešním vínem nebo kalendářem na příští rok. Za dodržení hygienických zásad vás zveme i na chutný dortík a kávu do kavárny. Dnešním dnem kavárnu na blíže neurčený čas zavíráme. 

Ve čtvrtek v 19 h. vás zveme na Zastavení u Matky Terezy, které proběhne pouze on-line na našem youtube kanálu. Můžete se těšit na přednášku astrofyzika Jiřího Grygara "O poznání vesmíru, víře a pravdě". Na farním webu a facebooku můžete panu Grygarovi položit i vlastní otázku. 

Příští sobotu dopoledne uspořádáme (byť omezený) Dobroden. Kvůli koronaviru jsme zrušili jarní dobroden a práce kolem našich kostelů se již nastřádalo tolik, že budeme velmi rádi za jakoukoliv pomoc. Kdo by byl ochoten přijít, tak se prosím předem nahlaste panu správci Václavu Šebkovi. Pracovní nástroje je totiž třeba přichystat. Po domluvě s ním je možné přijít pomoci i během týdne. Potřebujeme umýt okna, obhospodařit zeleň kolem kostelů a v átriích, zrenovovat lavičky na terase a provést i další práce. Společný sobotní oběd zrealizovat nemůžeme, ale malé chutné občerstvení bude k dispozici. 

Neváhejte a přihlaste se na farní hory o jarních prázdninách. Míst ubývá. Nemusíte se bát, v případě nekonání akce z důvodu vládních opatření se peníze vrací zpět. Informace najdete na nástěnce.

V KCMT dnes po bohoslužbě odcházejte prosím pouze zadními dveřmi. Pokud chcete do kavárny, obchůdku nebo na toalety, využijte prosím venkovní vchod B. 

Příští neděle je 29. v mezidobí. 
Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

-------------------------------

kostelik+kcmt

Hangáry Goretti

Hangáry-Goreti

Jak se dá slavit neděle, když nemohu do kostela?

KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
Popeleční středa
Popeleční středa
KCMT z dronu jaro
KCMT z dronu jaro
KCMT z dronu
KCMT z dronu
Frantisek-jaro
Frantisek-jaro
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
František-zima
František-zima
Velikonoce
Velikonoce
sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další