Nedělní ohlášky 3. 4. 2022

Nedělní ohlášky 3. 4. 2022
2. 4. 2022, 15:00 | Doporučit

PÁTÁ NEDĚLE POSTNÍ

Dnes vám ve foyer KCMT nabízíme výrobky sester Karmelitek z Karmelu sv. Josefa v Drastech. V nabídce jsou paškály a jiné svíce, keramika, růžence, desátky, šátky, škapulíře, přáníčka atd.

Dnes se můžete zúčastnit křížové cesty na Petřín s jáhnem Pavlem Urbanem. Sraz je ve 14.30 na nádvoří před strahovskou bazilikou.

Dnes v 18.00 si nenechte ujít literárně-hudební pásmo Popelka Nazaretská s texty básníka Václava Renče v podání Ztracené kapely.

Ve středu od 16.00 do 20.30 v KCMT bude Zpovědní den pro dospělé. K dispozici budete mít až 9 zpovědníků a můžete využít také přímluvnou modlitbu. Křížovou cestu se budeme modlit v pátek u sv. Františka od 17.20.

Od pátku 10 h. do soboty 10 h. vás zveme k účasti na akci Bible 24celodenní čtení z Písma a společné naslouchání Božímu slovu. Můžete se zapsat do formuláře na webu farnosti na konkrétní hodinu, kdy byste chtěli číst. Bude vám poslán úryvek, abyste se s ním mohli seznámit a promodlit ho. Dveře kostela budou po celý den a noc otevřené. Kdyby někdo chtěl pomoci s hlídáním prostoru, ozvěte se prosím Františkovi, ať nemusí sám hlídat kostel 24 h. v kuse.

Na webu a YouTube najdete poslední Zastavení u Matky Terezy s Michaelou Duffkovou na téma Alkoholismus (nejen) žen.

Mládežníky od 14 do 20 zveme na společné Velikonoce na faře. Prožili bychom je v kuse od čtvrtka odpoledne do neděle dopoledne. Další informace a podrobnosti najdete v sekci Akce na webu.

Den nemocných se bude konat v sobotu 23. dubna. Mše sv. s udílením svátosti nemocných bude v 10 h., od 9 h. bude možné přijmout svátosti smíření.

Poznamenejte si do svých kalendářů sobotu 30. dubna jako termín Farní pouti na Svatou Horu. Mše svatá je plánována na 15.00 odpoledne. Tras bude stejně jako loni více.

Kavárna vás dnes zve na čerstvou novinku v sortimentu – kávu moccacino, espresso s čokoládou. Z dortů je v nabídce mimo jiné Královský dort či karamelový cheesecake. Zastavte se v knižním obchůdku, kde máme několik novinek u knih pro děti. 

V rámci bohoslužby o Zeleném čtvrtku bude opět probíhat obřad mytí nohou, pokud byste se chtěli k této části bohoslužby připojit aktivně (nechali si nohy umýt), zapište se prosím do tabulky.

Příští neděli je květná neděle – prosíme, přineste si s sebou ratolesti, nemusí jít zrovna o kočičky. Pro Ježíšovu dobu byly běžné palmové a olivové větve. Vezměte tedy něco, co je v tuto chvíli pro náše historicko-geograficko-časové souřadnice typické.

Po 2. mši sv. v KCMT prosíme o otočení židlí směrem k pódiu.

Příští neděle je Květná
Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

-------------------------------

kostelik+kcmt

Hangáry Goretti

Hangáry-Goreti

Pomoc ukrajině - potraviny - hygienické potřeby

Letak_Ukrajina-page

Jak se dá slavit neděle, když nemohu do kostela?

Frantisek-jaro
Frantisek-jaro
KCMT z dronu jaro
KCMT z dronu jaro
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
František-zima
František-zima
Popeleční středa
Popeleční středa
Velikonoce
Velikonoce
KCMT z dronu
KCMT z dronu
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další