Nedělní ohlášky 26. 2. 2017

25. 2. 2017, 15:00 | Doporučit

8. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci včerejšího Masopustu. 

Dnes po mši sv. se koná sbírka na podporu naší Farní charity. Finanční dar bude možné vložit do kasiček. Výtěžek sbírky pomůže naší charitě k zajištění provozu před příchodem prvních dotací.

V úterý po mši sv. vás zveme na tradiční úterní chvály u sv. Františka. 

Příští neděli se koná burza oblečení ve farním sále u sv. Františka. Informace, kdy můžete oděvy darovat a kdy si naopak můžete nějaké přijít vybrat, najdete na nástěnkách. 

Příští neděli v 16 h. se můžete zúčastnit keramické dílny pro rodiny a vyrobit si květník pro jarní kytičky. Více informací najdete na nástěnkách. 

V době postní bude každou středu po mši sv. v KCMT probíhat postní duchovní obnova na téma: "Tváří v tvář životu". Povede ji P. Michal Prívara a P. Václav Ventura. První setkání bude 8. března. 

Během postní doby se budeme modlit křížovou cestu, vždy v 17.20 před středeční mší sv. v KCMT a páteční mší u sv. Františka. Tradičně ji připravují různá společenství v naší farnosti. Prosíme tato společenství, aby se zapsala do tabulky na nástěnkách. 

Nastává personální změna v obsluze kavárny CafeTerezie. Pan Milan Kail z vlastního rozhodnutí s prací v kavárně končí a starost o kavárnu přebírá slečna Bára Alterová. Chtěli bychom rozšířit tým obsluhy kavárny, aby se kavárníci mohli střídat podle svých časových možností. Pokud vás láká práce v kavárně a chtěli byste si tímto způsobem přivydělat, spojte se prosím přímo s Bárou. Panu Kailovi velmi děkujeme za jeho dosavadní službu. 

Po 2. mši sv. v KCMT: Prosíme o pomoc s naštosováním židlí po 5 ks tak, aby do sebe hladce zapadly a nezkřížily se. Děkujeme.

Volby do pastorační rady na nástěnkách a na webu naleznete kandidátní listinu těch, kdo přijali nominaci do voleb nové pastorační rady, které proběhnou příští neděli 5. 3. po všech mších svatých. Počítejte tedy s malým zdržením. Volit budeme šest osob.

Voličem je každý člen farnosti starší 15 let. Jeho bydliště není podstatné, rozhodující je, zda vnímá svou sounáležitost k naší farnosti.

Středa 1. 3. - Popeleční středa, den přísného postu = půst újmy = najíst se max 2x do polosyta a jednou do syta + půst od masa.

Příští neděle je 1. postní

Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

-------------------------------

kostelik+kcmt

Jak se dá slavit neděle, když nemohu do kostela?

Adventní koncerty 2021

Advntní kocerty_WEB_2

Příprava na manželství 2021-22

2021-příprava na manželství-Zindulkovi.2021

Popeleční středa
Popeleční středa
sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
František-zima
František-zima
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
KCMT z dronu
KCMT z dronu
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
Frantisek-jaro
Frantisek-jaro
Velikonoce
Velikonoce
KCMT z dronu jaro
KCMT z dronu jaro
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další