Nedělní ohlášky 2. 10. 2022

Nedělní ohlášky 2. 10. 2022
1. 10. 2022, 15:00 | Doporučit

27. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

V sobotu 8.10. vás zveme na Farní den. Začneme mší sv. v 10 hodin, po ní bude následovat společný oběd (pokud vše dobře dopadne, bude kančí guláš). V 15 hodin bude divadlo Jana Horáka "František blázen". Můžete se těšit na program pro děti (tvoření s kaštany) a letos i na výtvarné tvoření pro dospělé. Za pomocí šablon a sava nebo fix si budete moct vyrobit originální tričko s citátem. Bavlněné triko je nutné si donést (lepší je vyšší gramáž).

 • Mám velkou prosbu na nás všechny ohledně kavárny. Naše kavárnice a kavárníci se snaží co jim síly a um dá. Prosíme tedy o shovívavost když se udělá po mši fronta. NEBUĎTE NA NĚ NETRPĚLIVÍ. Stačí jeden "prudič" a může to být fatální. Tým vás rád obslouží, ale není v lidských silách najednou obsloužit 40 lidí a některé nápoje trvá i déle připravit. A všem kavárníkům bych chtěl naopak poděkovat, protože jste součástí naší farnosti a jste pro nás požehnáním. Chceli se někdo stát posilou týmu tohoto požehnání je vítán.
 • Kostelníci, muzikanti, ministranti, akolyti + donašeči eucharistie, matrikáři, květinářky, uklízeči, kavárníci, obchůdkářka, katecheti, vedoucí seminářů, charita, dobrodnáři, kapely, streamaři, kameramani, zvukaři, fotografové, dronaři, opraváři kabelů, grafici, redaktoři Fchodovin – ZMT – WEBu – YouTube kanálu, vedoucí programů pro školy, společenství, ekonomové, údržbáři, IT, KSK, tým v Kcmt, a vy všichni, kteří tvoříte domácí prostředí jste požehnáním. Každý může mít své místo a být požehnáním.  Jsi tu nový/á neboj se ptát a najít své místo. Vezmi si Fchodoviny najdeš tam podstatné kontakty. Všechno tu nedělá a nemusí dělat kněz.
 • Avizované country tance bohužel nebudou z důvodu onemocnění paní lektorky.
 • Děkujeme Hance a Slávce za umytí počmáraných zdí. Ještě nám chybí chodba, takže je může někdo vystřídat. Bylo by to fajn.
 • Již je možné se přihlásit na farní hory pro děti a mládež o jarních prázdninách s KSK. Prosíme zájemce o rychlou reakci z důvodu nutného uhrazení zálohy za chatu. Přihlášky jsou na webu www.kskpraha.org nebo na nástěnkách.
 • Dramatický kroužek pro děti školního věku začne již tento čtvrtek 6.10., sraz v 17 h. u věže KCMT. Bližší informace jsou k nalezení na webech www.kskpraha.org i kcmt.cz.
 • Dnes dopoledne je zavřen knižní obchůdek.
 • Informace ke křesťanskému cvičení naleznete na plakátku.
 • Setkání s Biblí v ruce se od 4. října znovu rozjíždí a všichni jsou zváni.
 • Příští neděli je sbírka do fondu sv. Vojtěcha na služné kněží.
 • Ve středu 5.10. začíná setkávání "Život z víry" s jáhnem Pavlem Urbanem od 19.00 ve farním sále nad tématem "Píseň písní". 
 • 15.10. zveme na zájezd, kerý pořádá Sdružení křesťanských seniorů. Pojede se do Doksan, Roudince nad Labem, Libochovic a Peruce. Přihlášky a informace najdete na nástěnkách. 
 • V sobotu 22.10. bude Dobroden. Bude potřeba 6–8 mužů na přesun hlíny na střeše, které bude více než minule. Hlaste se prosím u pana správce Václava Šebka, tel. 734 547 021 nebo mailem na: spravce@kcmt.cz
 • Fchodoviny vyjdou v polovině týdne (omlouváme se stávkoval počítač na kterém se sází)

Po druhé mši svaté v KCMT prosíme o seštosování židlí po pěti na sebe.

Příští neděle je 28. v mezidobí.
Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Manželské večery 2023

manželské večery

-------------------------------

kostelik+kcmt

Jak se dá slavit neděle, když nemohu do kostela?

Příprava na manželství 2022-23

Příprava na manželství 2022-23

2022-Zindulkovi-příprava

KCMT z dronu
KCMT z dronu
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
KCMT z dronu jaro
KCMT z dronu jaro
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
Velikonoce
Velikonoce
sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
František-zima
František-zima
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
Popeleční středa
Popeleční středa
Frantisek-jaro
Frantisek-jaro
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další