Nedělní ohlášky 19. 2. 2017

18. 2. 2017, 15:00 | Doporučit

7. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes v 15 h. se můžete zúčastnit vernisáže výstavy fotografií a akvarelů manželů Staňkových a syna. 

Ve čtvrtek v 19 hod. se koná Zastavení u Matky Terezy. P. Jan David a Adéla Drdlová budou mluvit o své pouti do Rwandy, dozvíte se více o životě v této zemi, o projektu Adopce srdce a o poutním místě Kibeho. 

V sobotu vás zveme na čtvrtý ročník JIHOMĚSTSKÉHO MASOPUSTU. Čeká vás průvod masek Centrálním parkem, masopustní dobroty, soutěže v KCMT i v okolí a divadlo pro děti. Podrobný program najdete na nástěnkách.  

Příští neděli se vedle obyklé sbírky bude konat i sbírka na podporu naší Farní charity. Finanční dar bude možné vložit do kasiček po všech nedělních bohoslužbách. Výtěžek sbírky pomůže naší charitě k zajištění provozu před příchodem prvních dotací.

U východu z kostela jsou k dispozici nové skládací letáky s programem. Budeme rádi, když nám je pomůžete roznést tam, kde by mohly oslovit. 

Kavárna CafeTerezie vám děkuje za to, že jste se minulou neděli tak ochotně zapojili do ochutnávky a hodnocení 3 druhů italských káv. Největší úspěch měla káva MiscelaD´oro a v těsném závěsu za ní káva Costadoro. Oba druhy proto nyní najdete ve stálé nabídce. 

Po 2. mši sv. v KCMT: Prosíme o pomoc s naštosováním židlí po 5 ks tak, aby do sebe hladce zapadly a nezkřížily se. Děkujeme.

 

Volby do pastorační rady farnosti sv. Františka, Praha-Chodov. Naší pastorační radě končí mandát, proto je třeba zvolit novou.

Dnes můžete navrhnout své (maximálně tři) kandidáty do nové pastorační rady. Pokud jej znáte, tak na ně  uveďte i kontakt.

Termín voleb: 5.3. na všech mších svatých. Volit budeme šest členů PR.

Kandidátem se může stát katolík starší 18 let, který je ochoten přijmout povinnosti plynoucí z funkce člena pastorační rady. Voličem je každý člen farnosti starší 15 let. Jeho bydliště není podstatné, rozhodující je, zda vnímá svou sounáležitost k naší farnosti.

Důležitá poznámka: Nenavrhujte osoby, které jsou členy pastorační rady z titulu své funkce. Jedná se o tato jména: Michael Špilar, Michal Prívara, jáhnové Pavel Urban a Ladislav Staněk, ředitelka KCMT Karina Juráková, pastorační asistenti Vlasta Hamalová a Václav Šebek a ředitelka Charity Eva Černá.

Farář a volební komise vyhodnotí odevzdané návrhy, osloví nejčastěji uvedené osoby, zda kandidaturu přijímají a sestaví kandidátní listinu. Seznam kandidátů bude vyvěšen na nástěnkách a na webových stránkách farnosti.

Příští neděle je 8. v mezidobí

Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

-------------------------------

kostelik+kcmt

Jak se dá slavit neděle, když nemohu do kostela?

Adventní koncerty 2021

Advntní kocerty_WEB_2

Příprava na manželství 2021-22

2021-příprava na manželství-Zindulkovi.2021

KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT z dronu
KCMT z dronu
KCMT z dronu jaro
KCMT z dronu jaro
sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
Frantisek-jaro
Frantisek-jaro
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
František-zima
František-zima
Popeleční středa
Popeleční středa
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
Velikonoce
Velikonoce
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další