Nedělní ohlášky 19. 11. 2017

Nedělní ohlášky 19. 11. 2017
18. 11. 2017, 15:00 | Doporučit

33. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Upozorňujeme na zajímavý Křesťanský magazín na téma Mariánský sloup, který se bude vysílat dnes ve 12.20 na ČT2. Bude cenné, abychom byli kvalitně informováni a nezapojovali se do pochybných podpisových aktivit, které se tu a tam objeví.

Ve čtvrtek v 18 h. vás zveme na vernisáž výstavy fotografií Martina Broučka z pouti do Svaté země.  

V pátek v 18 h. vám v KCMT nabízíme další výrobu nadačních obručí, které tentokrát poputují do Indie i na Vánoční projekty v Čechách. Vedle vlastní pomoci s výrobou si můžete kroužení s obručí na místě i vyzkoušet.

V sobotu se bude konat Dobroden. Prosíme o pomoc s úklidem našich kostelů, aby nám všem mohlo být na Vánoce hezky. Všechny pracanty pak zveme na společný oběd ve foyer.

V sobotu v 15 h. vám také nabízíme společné vyrábění adventních věnců i s jejich následným požehnáním, které pořádá farnost spolu s MC Domeček. Abychom mohli zajistit dostatek materiálu, je nutné se na akci předem přihlásit v Domečku. 

Příští neděli v 16 h. zahájíme tradiční sérii nedělních adventních koncertů. První koncert bude ještě předadventní, zazní na něm skladby klasických autorů (Mozarta, Dvořáka, Handela atd.) v provedení Ivy Ryzové, Petra Sejpala a manželů Zdvihalových. Koncert bude prokládaný myšlenkami maminky 4 dětí o různých podobách lásky a smíření.

V sobotu 2. 12. vás zveme do KCMT na Jarmark pod střechou. Můžete zde nakoupit originální rukodělné dárky pro své blízké, zúčastnit se divadla, keramické dílny nebo koncertů pěveckých sborů. Konkrétní časy kulturních programů najdete na nástěnce, webu nebo v programu. 

Pozvání pro všechny starší děti: Na Štědrovečerní mši v 16 h. v KCMT (pro rodiny s dětmi) bude opět zpívat dětská schola. Menší děti už zpěv nacvičují, rádi bychom tedy pozvali i ty starší, které budou mít pro tento účel 5 speciálních zkoušek pod vedením Katky Schejbalové, a to vždy ve čtvrtek v 16.30. Pozor, začínáme už tento čtvrtek! Pokud by se dětem společné zpívání líbilo, mohly by se scházet i dále po novém roce. 

V úterý 5. 12. přijde v 17 h. do KCMT Mikuláš. Zveme všechny děti a zároveň prosíme o pomoc s koordinováním velkého množství lidí v průběhu akce a s balením dárkových balíčků, které proběhne v pondělí 27. 11. od 18 h. Podrobné informace najdete u Aničky Procházkové na adrese apro@seznam.cz.

Po 2. mši sv. v KCMT – prosíme o pomoc s naštosováním židlí, vždy po 5 ks na sebe. 

Příští neděli je SLAVNOST JEŽÍŠE KRISTA KRÁLE

Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

KCMT 15 let

Mše sv. v KCMT
pouze v 10:00 h.

KCMT_POSVICENI_2022

-------------------------------

kostelik+kcmt

Hangáry Goretti

Hangáry-Goreti

Pomoc ukrajině - potraviny - hygienické potřeby

Letak_Ukrajina-page

Jak se dá slavit neděle, když nemohu do kostela?

Frantisek-jaro
Frantisek-jaro
Velikonoce
Velikonoce
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
Popeleční středa
Popeleční středa
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT z dronu jaro
KCMT z dronu jaro
František-zima
František-zima
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT z dronu
KCMT z dronu
sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další