Nedělní ohlášky 12. 2. 2017

11. 2. 2017, 15:00 | Doporučit

6. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes po mši sv. v KCMT vás zveme na Coffee Day/Den kávy. V kavárně vám nabídneme 3 druhy italské kávy, které můžete ohodnotit a káva, která vám bude nejvíce chutnat, se objeví ve stálé nabídce. Můžete také ochutnat italské dezerty a obložené bagetky.  

Dnes odpoledne v 15.30 se koná taneční odpoledne s kapelou The Five Band.

V ponděllí ve 14.30 vás zveme na divadlo jednoho herce v podání Stáni Hoškové, věnované tentokrát Babičce Boženy Němcové.

Sdružení křesťanských seniorů pořádá v pondělí v 16 h. přednášku PhDr. Michala Pehra o poválečných diplomatických vztazích se Svatým stolcem.

Ve čtvrtek v 18 h. nabízíme manželským párům netradiční Valentýnský večer s večeří, vínem a programem. Vstupenky v ceně 300 Kč pro pár si můžete nejpozději v úterý zakoupit v kanceláři. 

V sobotu v 18 h. vás zveme do kostela sv. Františka na modlitební večer u příležitosti 50. výročí vzniku Katolické charismatické obnovy.

Příští neděli v 15 h. se můžete zúčastnit vernisáže výstavy fotografií a akvarelů manželů Staňkových a syna.

V sobotu 25. 2. se již po čtvrté koná JIHOMĚSTSKÝ MASOPUST. Ve spolupráci s KC Zahrada připravujeme bohatý program. Potřebujeme však pomoc dobrovolníků, bez kterých se opravdu neobejdeme. Jedná se o přípravu akce a zajištění jejího průběhu (příprava sálu, příprava a pomoc se soutěžemi, příjem příchozích a následný úklid). Lidi ochotné pomoci prosíme, aby se po 1. mši v KCMT shromáždili u sakristie. 

Po 2. mši sv. v KCMT: Prosíme o pomoc s rozmístěním stolů a židlí na odpolední taneční čaje. Práci bude koordinovat Petr Fried, všechny pomocníky prosíme, aby se shromáždili vzadu u pódia. Děkujeme.

-------------------------------------------------------------------------

Volby do pastorační rady farnosti sv. Františka, Praha-Chodov. Naší pastorační radě končí mandát, proto je třeba zvolit novou.

Termín navrhování kandidátů: 19.2. Kdo nebude 19.2. přítomen, může již dnes navrhnout své maximálně tři kandidáty. Pokud je znáte, napište rovnou i kontakty.

Termín voleb: 5.3. na všech mších svatých. Volit budeme šest členů PR.

Kandidátem se může stát katolík starší 18 let, který je ochoten přijmout povinnosti plynoucí z funkce člena pastorační rady. Voličem je každý člen farnosti starší 15 let. Jeho bydliště není podstatné, rozhodující je, zda vnímá svou sounáležitost k farnosti.

Důležitá poznámka: Nenavrhujte osoby, které jsou členy pastorační rady z titulu své funkce. Jedná se o tato jména: Michael Špilar, Michal Prívara, jáhnové Pavel Urban a Ladislav Staněk, ředitelka KCMT Karina Juráková, pastorační asistenti Vlasta Hamalová a Václav Šebek a ředitelka Charity Eva Černá.

Farář a volební komise vyhodnotí návrhy, osloví nejčastěji navržené osoby, zda kandidaturu přijímají a sestaví kandidátní listinu. Seznam kandidátů bude vyvěšen na nástěnkách a na webových stránkách farnosti.

Příští neděle je 7. v mezidobí

Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

-------------------------------

kostelik+kcmt

Jak se dá slavit neděle, když nemohu do kostela?

Adventní koncerty 2021

Advntní kocerty_WEB_2

Příprava na manželství 2021-22

2021-příprava na manželství-Zindulkovi.2021

KCMT z dronu
KCMT z dronu
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
KCMT z dronu jaro
KCMT z dronu jaro
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
Frantisek-jaro
Frantisek-jaro
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
Velikonoce
Velikonoce
sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
František-zima
František-zima
Popeleční středa
Popeleční středa
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další