Nedělní ohlášky 1. 5. 2022

Nedělní ohlášky 1. 5. 2022
30. 4. 2022, 15:00 | Doporučit

TŘETÍ NEDĚLE VELIKONOČNÍ

Děkujeme organizátorům i všem účastníkůmfarní pouti na Svatou Horu, kteří s námi putovali jakýmkoli způsobem nebo se modlili za naší farnost.

Během května, kdy oslavíme 15. výročí posvěcení KCMT, se bude konat mnoho farních i kulturních akcí. Sledujte prosím náš web, facebook a nástěnky.

Není dobré, aby člověk byl sám. Proto zveme každého, kdo je sám nebo se s námi chce modlit a sdílet na každopáteční bohoslužbu slova nejen pro seniory vždy od 9.00. Těšíme se na vás.

Ve čtvrtek v 19 h. se sejde Pastorační rada.

V sobotu 7. 5. se bude na faře od 10.00 konat setkání rodáků z Považské Bystrice a širokého okolí. Smyslem akce je dát příležitost všem, kdo pocházíte ze Slovenska a tvoříte neodmyslitelnou součást naší farnosti, potkat se a třeba se blíže seznámit. Více informací a přihlášení na webu v sekci Akce. Na setkání se těší P. František a manželé Tothovi.

V sobotu ve 13.30 proběhne před kostelem sv. Františka požehnání motorkářům.

V neděli 8. 5. v 16 h. nabízíme tvořivou dílnu (nejen) pro maminky k jejich svátku. Přijďte si vytvořit z plsti barevné korále, přívěšek na kabelku nebo brož. Je to jednoduché a  u tvoření a dobré kávy je možné spolu strávit pěkný čas. Na dílnu je nutné se předem přihlásit na webu (do čtvrtka.)

Kdo nestihl minulý měsíc hudební kavárnu s Petrem Machem a Tomášem Pavlánem má možnost opět ve středu 11. května v 19 h.

V sobotu 14. 5. bude Dobroden, potřebujeme aspoň čtyři chlapy na přesun hlíny na horní terase. Přihlaste se prosím předem panu správci na mail: spravce@kcmt.cz.

V neděli 15. 5. při mši sv. v 11.00 přistoupí děti k 1. sv. přijímání. V 15.00 vás zveme na pouť ke kapličce sv. Jana Nepomuckého v ulici Starobylá a ve stejný čas bude v KCMT taneční odpoledne s kapelou Hvězdný prach.

V sobotu 21. 5. zveme na duchovní obnovu pro muže v Košicích u Nepoměřic s možností příjezdu v pátek večer. Víc informací a přihláška v Akcích na webu a u Františka.

Rezervujte si prosím neděli 29. 5., kdy společně oslavíme 15. výročí posvěcení KCMT. Po mši sv. v 10 h. se můžete těšit na společné agapé, dětem nabídneme divadlo, hry, malování na obličej, skákací hrad a cukrovou vatu, dospělým pak poslech filmových a muzikálových melodií, které nám na klávesy zahraje Karel Holna.

24. května pořádá Krajská rada seniorů v KCMT koncert Václava a Jana Neckářových, odpoledne ve 14.30. Lístky za 100 Kč je možné koupit na místě nebo je můžete koupit předem v obchůdku a obdarovat s nimi vaše seniory.

Maminkám nabízíme 19. 5. možnost dopoledního Filharmoništěkoncertu dechového kvarteta Gaudioso, na který mohou vzít bez problému své malé děti. Více info na webu.

U východu z kostela si můžete zakoupit nové Fchodoviny.

Z provozních důvodů je dnes kavárna zavřena. V květnu a červnu můžete kavárnu navštívit ve středu od 15.30 do 20 h., v neděli a v době konání programů.

Nezapomeňte navštívit knižní obchůdek.

Po 2. mši sv. v KCMT prosíme o seštosování židlí po 5 kusech.

Příští neděle je 4. velikonoční

Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

-------------------------------

kostelik+kcmt

Hangáry Goretti

Hangáry-Goreti

Pomoc ukrajině - potraviny - hygienické potřeby

Letak_Ukrajina-page

Jak se dá slavit neděle, když nemohu do kostela?

KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
KCMT z dronu jaro
KCMT z dronu jaro
František-zima
František-zima
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
Frantisek-jaro
Frantisek-jaro
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
Velikonoce
Velikonoce
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
KCMT z dronu
KCMT z dronu
Popeleční středa
Popeleční středa
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další