Adventní program na YouTube

Adventní program na YouTube
4. 12. 2020, 06:23 | Doporučit

I pro letošní adventní čas jsme se snažili připravit program pro potěchu duše. Vzhledem k současné situaci nelze programy uskutečnit na živo a tak připravujeme možnost jejich zhlédnutí na našem YouTube kanálu. 

velrybaBílá Velryba - záznam loutkového představení divadla "Loutky v nemocnici".                                                 Můžete se těšit na příběh o moři, námořnících, strachu, statečnosti a velrybě.                                                       Již ke shlédnutí ZDE. 

 

flute-1758800_960_720VIVAT FLAUTO - adventní skoro koncert.                                             Mnozí znáte flétnový soubor, který pod laskavým vedením Blanky Vysloužilové zpříjemnil v našem Komunitním centru již několik večerů. U nás také vznikla nahrávka úžasného vánočního CD. Zveme vás na povídání o hudbě, flétnách a ochutnávku vánočních písní. Připravujeme na mikulášský víkend.

praha13

 

 

 

Živý Betlém ze Starého Plzence.                              Letos jsme měli v plánu hned před začátkem adventu, což jak víme nebylo možné. Přesto pro vás chystáme natáčení betlémského příběhu. "Stalo se v oněch dnech, že vyšlo nařízení od císaře Augusta, aby byl po celém světě proveden soupis lidu. Také Josef se vydal spolu s Marií, která mu byla zasnoubena a čekala s ním děťátko do Judska, do města Davidova, které se nazývá Betlém". Těšít se můžete na zhlédnutí cca 17.12. 

zpátkyBZpátky do Betléma                                                   Divadelní představení s kejklířem Vojtou a teátrem Pavla Šmída. Příběh laskavého učitele a jeho žáka Vojty, kteří se po letech setkají, aby spolu zahráli a prožili vánoční příběh. Záznam představení by měl být k dispozici nejpozději čtvrtou neděli adventní.

 

IB-a-JR-litIrena Budweiserová a Jakub Racek - adventní koncert            Tedy vzhledem k situaci a možnostem spíše koncert vánoční. 

 

 

 

 

 

betlémská hvězdaČeská mše vánoční J.J. Ryby                                           v podání absolventů arcibiskupského gymnázia v Praze a jejich přátel. Pod vedením Ondřeje Dobisika. Pravděpodobně i zde ze záznamu. Bude zveřejněno po Novém roce, ale ještě v době vánoční. 

 

Programy se vzhledem k technickým a časovým možnostem ne vždy podaří uskutečnit v termínu, který jsme uváděli v našem kalendáři. Prosíme proto o shovívavost. Některé plánované programy se  nemohly uskutečnit kvůli nemoci aktérů. 

Přejeme vám krásný a požehnaný čas adventu. Těšíme se již teď, že se budeme moci setkat na živo. 

Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

-------------------------------

kostelik+kcmt

Hangáry Goretti

Hangáry-Goreti

Pomoc ukrajině - potraviny - hygienické potřeby

Letak_Ukrajina-page

Jak se dá slavit neděle, když nemohu do kostela?

Popeleční středa
Popeleční středa
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
Velikonoce
Velikonoce
Frantisek-jaro
Frantisek-jaro
František-zima
František-zima
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
KCMT z dronu jaro
KCMT z dronu jaro
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT z dronu
KCMT z dronu
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další