Nedělní ohlášky 24. 9. 2017

23. 9. 2017, 15:00 | Doporučit

25. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes od 14 h. pořádá MC Domeček oslavu svých 20. narozenin. Děti se mohou těšit na houpačky, narozeninový dort, zmrzlinu a divadlo. 

V úterý po mši sv. se v kostele sv. Františka konají již tradiční chvály

V sobotu 7. října vás zveme na Farní den u sv. Františka. Prožijeme společnou mši sv., oběd, soutěže pro malé a velké, divadlo, opékání buřtů a grilování. Smysl farního dne je se vzájemně potkat vyjít z anonymity tvořit vztahy. To je to co potřebujeme my i tento svět. V obchůdku máme ještě několik posvícenských triček s logem KCMT, která se vám mohou tento den velmi hodit.

Dětská schola Terezka se tento rok schází ve středu v 15 h. Povzbuďte takto své děti ke zpěvu při mši sv. Milí rodiče je to jedna z cest jak pro své děti zajistit kamarády z věřícího okruhu. 

I letos naše farnost nabízí kurz přípravy na manželství. Je otevřen párům, které plánují svatbu na jaře 2018 či později, nebo párům, které se teprve rozhodují. Podrobnosti a kontakty najdete na nástěnkách, na webu nebo v říjnových Fchodovinách. Těší se na vás manželé Zindulkovi.

Manželské páry zveme na Manželské večery do farního sálu u sv. Františka. Jedná se o 9 setkání pro oživení vztahu a proto, aby měl pár alespoň jeden večer (s večeří, hudbou a povídáním) jen pro sebe. Prostě rande (i po letech) jak má být. Informace najdete na nástěnkách a webu. Přihlásit se můžete na 8okuT_j6LTtwR-29-fm.e Pozor, místa se pomalu plní.

Farní hory s KSK o jarních prázdninách se letos konají již 1. únorový týden, proto neváhejte. Bližší informace najdete na letáku.

Z důvodu zdravotní indispozice paní, která chodí uklízet kapli KCMT, potřebujeme rozšířit počet osob ochotných k alespoň občasnému úklidu naší kaple. Kdo by se chtěl ujmout této potřebné a záslužné činnosti, ozvěte se prosím panu správci. 

Po 2. mši sv. v KCMT: prosíme o pomoc s naštosováním židlí (konkrétní informace podá v neděli MC Domeček). 

Příští neděle je 26. v mezidobí

Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Příprava na manželství 2018-19

2018-priprava na manželství-plakát

Neváhejte, ale urychleně využijte.

KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
sv. František
sv. František
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
Velikonoce
Velikonoce
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další