Nedělní ohlášky 2. 9. 2018

Nedělní ohlášky 2. 9. 2018
1. 9. 2018, 15:00 | Doporučit

DVACÁTÁ DRUHÁ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

 • Do 9. září můžete přihlašovat děti na náboženství. Přihlášky jsou k dispozici na nástěnkách nebo webu.
 • Maminky dětí, které chodí na náboženství, zveme na duchovní obnovu s P. Michaelem Špilarem na Svaté Hoře v termínu 12. – 14. října. Podrobnosti najdete na nástěnkách. Přihlašujte se prosím mailem do 23. 9. Míst je omezeně tak toho zkuste využít.
 • V úterý je výroční den posvěcení kostela sv. Františka. Toto 80. výročí oslavíme při mši sv. v 18 h. Po mši následuje setkání s ikonopiscem Martinem Damianem. Bude povídat o ikoně kříže ze San Damiána, která je úzce spojená se životem patrona našeho farního kostela. Podrobný program oslav 80. výročí najdete na nástěnkách. 
 • Ve středu je svátek sv. Matky Terezy, poutní mše sv. bude v 18 hodin. 
 • Ve čtvrtek 13. 9. vás v 19 h. zveme na povídání o Františkánských městských misiích s P. Jakubem Sadílkem, provinciálem českých františkánů. 
 • Opět je otevřen knižní obchůdek, kde si můžete koupit novinku – Almanach o historii farnosti, vydaný u příležitosti 80. výročí posvěcení kostela sv. Františka.
 • První schůzka volnočasového oddílu Vosa pro kluky školního věku se koná v úterý 11. září od 17:00 v KCMT, sraz je u věže. Jsou zváni i bývalí členové, noví zájemci a rodiče. 
 • Díky podpoře Prahy 11 pořídil oddíl Vosa zajímavé vybavemí pro elektronické tvoření. Pod odborným vedením bychom rádi přivítali i mladé muže, kteří se mohou, a to i bez předchozích znalostí, zapojit jako vedoucí a "za pochodu" se lecos přiučit nejen z oblasti elektroniky, ale i sportu a dalších disciplín pěstovaných v oddíle Vosa. Kontakty a další informace o oddílu najdete ve Fchodovinách.
 • Kdo uvažuje v přístím roce o uzavření manželství, nechť se co nejdříve přihlásí na přípravu u Manželů Zindulkových - plákát a kontakt najdete na nástěnce nebo na webu.
 • Pokud mezi nás chodí někdo, kdo uvažuje o křtu a ještě se neozval, nechť tak učiní co nejdříve. Pokud vy sami víte o někom, kdo uvažuje o křtu, povzbuďte ho buď k účasti na Alfě či přímo rovnou do katechumenátu.
 • Foyer a chodba od věže v KCMT jsou čerstvě vymalovány omyvatelnou barvou. Aby barva získala patřičné vlastnosti, musí měsíc schnout. Buďte proto prosím ke stěnám KCMT ohleduplní.

Po 2. mši sv. prosíme o otočení židlí směrem k pódiu. 

Příští neděle je 23. v mezidobí

Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Modlitba chval

2019-chvály

Studentské mše 2018-19

STUDENTSKE-MSE-2019

KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
František-zima
František-zima
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
KCMT z dronu
KCMT z dronu
Velikonoce
Velikonoce
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další
NOC