Nedělní ohlášky 18. 11. 2018

Nedělní ohlášky 18. 11. 2018
17. 11. 2018, 15:00 | Doporučit

TŘICÁTÁTŘETÍ NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Dnes v 19.30 se uskuteční představení Odvolání. Kavárna bude otevřena již od 18 do 22 h. Můžete tam vzájemně sdílet své umělecké zážitky.

V kavárně jsou k dispozici poslední vstupenky na dnešní představení Odvolání a také vstupenky na divadelní představení "Setkání před Betlémem" divadla Víti Marčíka, které se koná v neděli 2. 12. Prosíme o trpělivost při koupi lístků, z personálních důvodů není teď možné vyčlenit někoho jen na prodej lístků.

V úterý bude kavárna mimořádně otevřena o hodinu později, tj. od 16.30, z důvodu konání konference o dětské psychotepaterapii v KCMT. 

Ve čtvrtek od 18 do 21 h. se koná večerní tančírna s kapelou Hvězdný prach

Příští neděli se koná křížová cesta na Petřín, vede ji jáhen Pavel Urban. Sraz je ve 14.30 před kostelem Panny Marie na Strahově.

Příští neděli v 17 h. vás zveme na předadventní koncert pro dvě harfy, vystoupí Arpadua, harfistky Barbora Váchalová a Ivana Pokorná z orchestru Národního divadla. 

Ve středu 28. 11. se ve foyer KMCT koná tvořivá dílna s Danielou, kde si můžete vyrobit adventní dekorace do oken. Přihlaste se prosím předem, více informací najdete na nástěnce. 

Představení Setkání před Betlémem hrajeme také v pondělí 3. 12. dopoledne, a to pro základní školy. Pokud byste chtěli předat informaci učitelům vašich dětí, informace najdete na webu v sekci "programy pro školy" nebo v kanceláři. 

Děti z naší farnosti jsou zvány na lyžařský výcvik o jarních prázdninách, který pořádá KSK. Neváhejte se přihlásit.

Hledáme brigádníka na občasný úklid v KCMT. Jedná se o nepravidelný úklid po akcích v sále KCMT ve večerních hodinách nebo o víkendu, úklidové práce nezahrnují přesuny židlí nebo těžkého nábytku. Pokud byste si chtěli přivydělat a zároveň pomoci farnosti v jejím provozu, ozvěte se na mail kancelar@kcmt.cz

Zveme vás k návštěvě knižního obchůdku. Inspiraci ke koupi knih nově naleznete také na farním webu www.kcmt.cz, v sekci "Knižní obchůdek".

Po 2. mši sv. v KCMT – prosíme o otočení židlí směrem k pódiu. Také prosíme, jestli by se našlo několik mužů, kteří by po mši byli ochotni pomoci se zatemněním spodní části sálu na dnešní divadlo – přípravu bude koordinovat Petr Fried. 

Příští neděli je Slavnost Ježíše Krista Krále

Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Noc kostelů u sv. Františka

A4_výška_František NK oprava

Noc kostelů v KCMT

Elektronicky_plakat_A4_na_vysku_-_2019_KCMT

sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
KCMT z dronu
KCMT z dronu
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
KCMT z dronu jaro
KCMT z dronu jaro
Frantisek-jaro
Frantisek-jaro
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
Velikonoce
Velikonoce
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
František-zima
František-zima
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další
NOC