Nedělní ohlášky 17. 9. 2017

16. 9. 2017, 15:00 | Doporučit

24. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

V úterý v 18 h. zveme do kostela sv. Františka všechny mladé od 14 let na zahajovací mši a následný táborák s kytarou. Rádi mezi námi uvítáme nové tváře. 

Ve středu se bude od 17 h. konat zpovědní den pro děti

Ve čtvrtek v 19.30 vás zveme na Zastavení u Matky Terezy s Markem Orko Váchou na téma: "Evoluce a křesťanství".

Příští neděli 24.9. od 14 h. pořádá MC Domeček oslavu svých 20. narozenin s bohatým programem pro děti. 

V sobotu 7. října vás zveme na Farní den u sv. Františka. Prožijeme společnou mši sv., oběd, soutěže pro malé a velké, divadlo, opékání buřtů a grilování. V obchůdku máme ještě několik posvícenských triček s logem KCMT, která se vám mohou na tento den velmi hodit.

Tento školní rok došlo ke změně termínu zdravotního cvičení pro dospělé v KCMT. Cvičení se koná ve čtvrtek v 19 h. a od října také v pondělí ráno v 9.15. Nově v KCMT nabízíme zdravotní cvičení pro děti od 8 do 14 let, a to ve čtvrtek v 17.45. Cílem tohoto cvičení je obnovit správné držení těla dětí. Více informací najdete na nástěnkách.

Dětská schola Terezka se tento rok schází ve středu v 15 h. Povzbuďte takto své děti ke zpěvu při mši sv. 

I letos naše farnost nabízí kurz přípravy na manželství. Je otevřen párům, které plánují svatbu na jaře 2018 či později, nebo párům, které se teprve rozhodují. Podrobnosti a kontakty najdete na nástěnkách, na webu nebo v říjnových Fchodovinách. Těší se na vás manželé Zindulkovi.

Zveme též manželské páry na Manželské večery do farního sálu u sv. Františka. Jde o 9 setkání pro oživení vztahu a nebo jednoduše aby pár měl alespoň jeden večer pro sebe s večeří, hudbou povídáním jen mezi sebou. Prostě rande jak má být klidně i po padesáti letech. Info na nástěnkách a webu. Přihlášky na 8okuT_j6LTtwR-29-fm.e Pozor kapacita se pomalu plní.

Farní hory s KSK o jarních prázdninách se budou letos konat již 1. únorový týden, proto neváhejte a přihlášte se. Bližší informace najdete na letáku.

Máme novou ekonomickou radu farnosti ve složení: Sveťo Belošovič, Daniel Audy, Viktor Fried a Karina Juráková. Složení ekonomické rady bylo diskutováno a schváleno pastorační radou a minulý týden v úterý již proběhla její první schůzka. 

V knižním obchůdku nově nabízíme krásné křestní svíce od sester Karmelitek a knihy Marka Orko Váchy, které si můžete ve čtvrtek, během Zastavení u Matky Terezy, nechat autorem podepsat.

Všechny dárce, kteří přispěli na nová okna u sv. Františka a měli zájem o vystavení potvrzení o daru, prosíme, aby si v obchůdku svá potvrzení vyzvedli. 

Po 2. mši sv. v KCMT prosíme o pomoc s naštosováním židlí, vždy po 5 ks. Děkujeme. 

Příští neděle je 25. v mezidobí

Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Příprava na manželství 2018-19

2018-priprava na manželství-plakát

Neváhejte, ale urychleně využijte.

KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
sv. František
sv. František
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
Velikonoce
Velikonoce
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další