Nedělní ohlášky 14. 1. 2018

13. 1. 2018, 15:00 | Doporučit

2. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili tříkrálového koledování a těm, kdo včera zajistili katechetický program pro děti na faře, aby rodiče mohli mít čas pro sebe u sv. Františka.

 

Dnes v 18 h. vás zveme na koncertní provedení Rybovy České mše vánoční v KCMT.

Ve čtvrtek v 19 h. se v klubovně KCMT koná schůzka pastorační rady

Příští neděli v 16 h. se koná společné odpoledne s programem pro všechny dobrovolníky, kteří se aktivně zapojují do dění ve farnosti. Touto akcí bychom jim chtěli poděkovat za jejich obětavou pomoc, darovaný čas a energii. 

Příští neděli v 18 h. se v rámci týdne modliteb za jednotu křesťanů koná ekumenická bohoslužba v evangelickém kostele Jana Milíče z Kroměříže, kam jsme všichni zváni modlit se společně za jednotu.

 

V pátek 26. ledna zveme všechny na farní ples. Vstupenky jsou k dispozici v obchůdku KCMT, případně v kanceláři. Pokud byste rádi věnovali něco do tomboly, tak to můžete přinést do kanceláře. 

V sobotu 27. ledna ve 14 h. se koná Masopustní veselice v KCMT. Akutně potřebujeme dobrovolníky, kteří by pomohli se soutěžemi a organizací. Prosíme, kdo z vás by mohl pomoci, přihlaste se u Vlasty Hamalové. Dnes po 1. mši sv. v KCMT se bude ve Velké klubovně konat schůzka všech dobrovolníků. Předem díky za vaši ochotu přispět této akci, kterou se může naše farnost prezentovat okolní veřejnosti. Pro všechny dobrovolníky bude v den akce připraven společný oběd. 

V úterý 13. 2. zveme manželské páry na Valentýnský večer s večeří a vínem, tentokrát v sále u sv. Františka. Vstupenky si můžete zakoupit v kanceláři, cena je 350 Kč za pár. 

 

Po 2. mši sv. v KCMT prosíme o otočení židlí směrem k pódiu. 

Příští neděle je 3. v mezidobí

Bohoslužby o prázdninách

u sv. Františka

 

  • Út 18:00
  • Pá 18:00
  • Ne 8:00 a 20:00

v KCMT

IMG_7608

  • St 18:00
  • Ne 9:30

Bohoslužby o letních prázdninách

KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
sv. František
sv. František
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
Velikonoce
Velikonoce
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další