Nedělní ohlášky 1.10. 2017

30. 9. 2017, 10:00 | Doporučit

26. NEDĚLE V MEZIDOBÍ

V úterý po mši sv. se bude ve farním sále konat biblická hodina s P. Michalem Prívarou. 

V sobotu vás zveme na Farní den u sv. Františka. V 10.00 prožijeme společně mši sv.,  po ní oběd, soutěže pro malé a velké, divadlo, opékání buřtů a grilování. Smyslem farního dne je vzájemně navázat vztahy. To potřebujeme my i tento svět.

Uvítáme vaše příspěvky ke společnému občerstvení, stačí málo – přinést nějakou zeleninu, ovoce, upéct něco sladkého nebo slaného. Konkrétní rozpis, co je třeba udělat nebo přinést, najdete na nástěnce. Zapište se tam prosím, ať víme, co je potřeba ještě zajistit. 

Pro děti plánujeme tvoření s kaštany. Nějakou zásobu už máme, ale kdyby se někomu z vás chtělo ještě nějaké nasbírat a přinést, budeme rádi. V obchůdku si stále můžete zakoupit posvícenská trička s logem KCMT, která se vám mohou na tento den velmi hodit. 

I letos naše farnost nabízí kurz přípravy na manželství. Je otevřen párům, které plánují svatbu na jaře 2018 či později, nebo párům, které se teprve rozhodují. Podrobnosti a kontakty najdete na nástěnkách, na webu nebo v říjnových Fchodovinách. Těší se na vás manželé Zindulkovi.

Zveme též manželské páry na Manželské večery do farního sálu u sv. Františka. Jde o 8 setkání pro oživení vztahu a proto, aby měl pár alespoň jeden večer (s večeří, hudbou a povídáním) jen pro sebe. Prostě rande (i po letech) jak má být. Informace najdete na nástěnkách a na webu. Přihlášky zasílejte na 8okuT_j6LTtwR-29-fm.e Pozor, místa se plní.

Farní hory s KSK o jarních prázdninách se letos konají již 1. únorový týden, proto neváhejte. Bližší informace najdete na letáku.

Z důvodu zdravotní indispozice paní, která chodí uklízet kapli KCMT, potřebujeme rozšířit počet osob ochotných k alespoň občasnému úklidu naší kaple. Kdo by se chtěl ujmout této potřebné a záslužné činnosti, ozvěte se prosím panu správci. 

 

Po 2. mši sv. v KCMT: prosíme o pomoc s naštosováním židlí po pěti na sebe.

Příští neděle je 27. v mezidobí

Předchozí měsíc
Následující měsíc
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Příprava na manželství  zima-2019

snoubenci kcmt19 zima

2018-Půlnoční vánoční bohoslužba

KCMT-s přenosovými vozy

Studentské mše 2018-19

STUDENTSKE MSE 1819

sv. František - liturgie
sv. František - liturgie
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
František-zima
František-zima
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT z dronu
KCMT z dronu
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
Velikonoce
Velikonoce
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další