Fchodoviny 3/2017

Fchodoviny 3/2017
28. 2. 2017, 18:05 | Doporučit

Březnové číslo farního časopisu.

Milí přátelé a čtenáři Fchodovin,

moc se mi líbilo, a věřím, že nejen mně, kázání otce Michaela o praktickém životě s vírou. Jak víru utužovat, posilovat a nakonec i uvádět v praxi skrze skutky lásky. Je hezké, jak jsme každý jiný a víru si prohlubujeme různými prostředky. Jedni mají v oblibě modlitbu růžence, jiní zase Korunky k Božímu Milosrdenství, breviáře, různé novény, pravidelné čtení Písma, každodenní přijímání Eucharistie a časté přijímání svátosti smíření. Skrze tyto a další prostředky se naše duše setkává se svým Tvůrcem. Přijímá Jeho lásku a má tak sílu a zdroje k milování svých blízkých.

1. března vstupujeme Popeleční středou do nové postní doby. Co kdybychom se snažili tento Církví daný čas před Velikonocemi využít k pravidelným setkáváním s Bohem? Dejme si tu práci a dopřejme své duši setkání s Ním a spočinutí v Jeho náruči. Když už nic jiného, tak alespoň důvěrné pozvání Jeho do svého nitra, otevření všech komnat a zákoutí a vpuštění Světla, které prozáří temnoty, uzdraví rány, zbaví strachu, dodá odvahy, posílí naději a doplní tolik potřebnou nádobu lásky.

„Přijď, Pane, provázej nás svým Duchem letošní postní dobou. Dotýkej se všeho v nás, Ty víš, co potřebujeme, po čem toužíme, jaké si děláme starosti a obavy, čeho se bojíme, koho málo milujeme. Odevzdáváme se Ti. Amen.“

Katka

Fchodoviny 3/2017.pdf

Taneční čaj

 

taneční caj leták duben 2018_1

neděle 8. 4. 2018

15:00 - 18:00

KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT - sál s výhledem na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT- venkovní pohled na terasu
KCMT - liturgie
KCMT - liturgie
sv. František
sv. František
KCMT- foto hotel Kupa
KCMT- foto hotel Kupa
Velikonoce
Velikonoce
uvedení nového kaplana
uvedení nového kaplana
Komunitní centrum Matky Terezy
Facebook Předchozí Další